Про насНа сьогоднішній день, у власників комерційної нерухомості є два шляхи отримання прибутку: здати нерухомість в оренду або управляти нею самостійно. В обох випадках важливо враховувати ряд факторів та володіти всіма тонкощами, аби створити оптимізовану та прибуткову систему управління, що буде приносити дохід. Сьогодні ринок нерухомості посилив умови для власників.

Щоб нерухомість стала для власника стабільним джерелом прибутку, вона повинна бути конкурентоспроможною, відповідати вимогам ринку, очікуванням орендарів та клієнтів. Як цього досягти? Якщо ви не маєте достатнього досвіду в управлінні нерухомістю, у вас немає підтримки в якості надійних помічників, а ще ви обмежені у вільному часі, є лиш одне вирішення цієї задачі – замовте послуги професійного управління нерухомістю.

""Сіті Спейс" – управління, оптимізація та реновація комерційної нерухомості

«Сіті Спейс» стоїть за «штурвалом» управління нерухомістю вже понад 5 років. * За цей час ми сформували оптимально вигідні та зручні умови співпраці, розширили спектр реалізованих послуг, продемонстрували професіоналізм та компетентність, підвищили дохід тисячі * власників різнопланової нерухомості в Україні.

Концепція нашої роботи полягає в грамотному управлінні комерційним об'єктом зі збільшенням прибутку власника. При цьому власник повністю знімає з себе відповідальність щодо контролю, передає вирішення комерційних питань і проблем компанії, отримує масу вільного часу лиш примножуючи свій дохід.

Політика «Сіті Спейс»


Успішний досвід управління був досягнутий завдяки наступним принципам:
• налагоджене співробітництво з муніципальними та державними органами;
• досконале володіння тонкостями ринку;
• якісне обслуговування інженерно-технічної частини;
• реновація нерухомості відповідно до тенденцій ринку;
• повний бухгалтерський супровід.

Ми добре знайомі з динамікою ринку. Аналізуючи всі фактори, ми організовуємо заходи для підвищення затребуваності об'єкта, знаходимо платоспроможних, відповідальних орендарів, використовуємо нові маркетингові ідеї. Повністю контролюємо всі фінансові потоки, ведемо бухгалтерську звітність, забезпечуємо зниження витрат на експлуатацію об'єкта, підвищуємо його привабливість в очах клієнтів та орендарів, оптимізуємо бізнес-процеси, ведемо технічну та правову документацію, яка відповідає вимогам чинного законодавства України. Підвищимо Ваш дохід в короткі терміни.