Управління нерухомістюЯк правило, власник нерухомості, який бажає здати об'єкт в оренду, діє наступним чином: розміщує оголошення про здачу нерухомості в оренду, встановлюючи приблизну вартість, яку він побачив в аналогічних оголошеннях або яку йому порекомендували «обізнані» знайомі. Є й інший шлях: власник вирішує довірити пошук орендаря «фахівцеві» - рієлтору.

Чим погані обидва варіанти? У першому випадку, власник найчастіше пропонує ринку непідготовлену до оренди нерухомість, встановлюючи ціну «взяту з стелі». Зустрічається с десятком потенційних орендаторів, які один за іншим намагаються знизити встановлену ціну, відмовляються від оренди або погоджуються в разі якщо ціна невиправдано маленька. У другому випадку агентство нерухомості прагне здати об'єкт в оренду як можна швидше та віддати нерухомість власника в руки першого, хто погодиться на умови орендаря. В обох випадках, після укладення договору про оренду, власник буде змушений контролювати збереження свого майна, слідкувати за своєчасною сплатою податків, комунальних послуг та оренди, вирішувати всі конфлікти та питання, що виникають при експлуатації об’єкта.

Професійне управління Вашою нерухомістю


«Сіті Спейс» пропонує свої послуги з управління нерухомістю. Як це відбувається?
1. Ви зберігаєте повне право на своє майно, але передаєте його на тимчасове довірче управління.
2. Команда висококваліфікованих фахівців у свою чергу організовує реконструкцію об'єкта та ряд маркетингових заходів для того, щоб він став затребуваним «лотом» на ринку нерухомості.
3. Пропорційно росту попиту, зростає ціна орендної плати.
4. Ми знаходимо надійного, платоспроможного та добросовісного орендаря, заключаємо договір, забезпечуючи джерело високого, стабільного доходу власнику.
5. Контролюємо всю подальшу експлуатацію об'єкта, забезпечуючи абсолютну безпеку майна та вчасну виплату.

Переваги співпраці з «Сіті Спейс»


На відміну від рієлторських компаній, чиї послуги зводяться до мінімуму – «якомога скоріше знайти орендаря», «Сіті Спейс» надає комплекс послуг, спрямованих на повне звільнення власника від вирішення складних завдань: конфліктів, аварійних ситуацій, взаємодії з державними службами.
  • Ми інвестуємо в об'єкт.
  • Ми ретельні в пошуках орендарів.
  • Ми знаємо всі тонкощі та тенденції ринку нерухомості.
  • Ми забезпечуємо юридичний супровід всіх процесів: від укладення угоди до орендної плати та оподаткування.
  • Ми надаємо гарантії своєчасної орендної плати та повного контролю над експлуатацією об'єкта.
Вибір на користь «Сіті Спейс» – це раціональне бізнес-рішення, з гарантіями збільшення прибутку, збереження Вашої власності та наявності вільного часу на вирішення більш важливих комерційних питань.